WIJ DENKEN GRAAG MET JE MEE

Altijd een onafhankelijk advies en passende oplossing voor iedereen die met grond werkt. Vul ons contactformulier in of neem direct telefonisch contact op. Wij denken graag met je mee.

Direct de juiste gesprekspartner

Klik op de regio en ontdek bij wie jij terecht kunt met jouw vraag.

Landelijk

Foto van Dirkjan Reijersen van Buuren

Dirkjan Reijersen van Buuren

Directeur Grondbalans

06-26 13 61 56

d.vanbuuren@grondbalans.nl
Foto van Edwin van Venetiën

Edwin van Venetiën

Projectmanager

06-51 51 46 96

e.vanvenetien@grondbalans.nl
Foto van Koen Regensburg

Koen Regensburg

Coördinator Projectontwikkeling

06-82 94 51 85

k.regensburg@grondbalans.nl

Regio zuid

Foto van Roel van Aarle

Roel van Aarle

Projectcoördinator

06-12 07 28 01

r.vanaarle@grondbalans.nl
Foto van Bart van Meerendonk

Bart van Meerendonk

Projectcoördinator

06-27 08 88 08

b.vanmeerendonk@grondbalans.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Eindhoven

Roel van Aarle

06-12 07 28 01

r.vanaarle@grondbalans.nl Meer info >

Regio Zuidwest

Foto van Roald Brink

Roald Brink

Regioverantwoordelijk

06-46 64 85 45

r.brink@grondbalans.nl
Foto van Ronald Kooiman

Ronald Kooiman

Projectcoördinator

06-27 08 88 07

r.kooiman@grondbalans.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Dordrecht

Ronald Kooiman

06-27 08 88 07

r.kooiman@grondbalans.nl Meer info >

Regio West

Foto van Erik Streng

Erik Streng

Regioverantwoordelijk

06-46 64 85 44

e.streng@grondbalans.nl
Foto van Bart van Meerendonk

Bart van Meerendonk

Projectcoördinator

06-27 08 88 08

b.vanmeerendonk@grondbalans.nl
Foto van Wouter Brak

Wouter Brak

Projectcoördinator

06-55 10 62 57

w.brak@grondbalans.nl
Foto van Ruud Hagen

Ruud Hagen

Projectmedewerker

06-82 75 70 98

r.hagen@grondbalans.nl
Foto van Petra Beun

Petra Beun

Algemene ondersteuning

030-237 23 00

p.beun@grondbalans.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Aalsmeer | Lisse

Wouter Brak

06-55 10 62 57

w.brak@grondbalans.nl Meer info >

Regio Noordwest

Foto van Martien Bos

Martien Bos

Regioverantwoordelijk

06-45 72 02 13

m.bos@grondbalans.nl
Foto van Bob Schotten

Bob Schotten

Regioverantwoordelijk

06-46 64 85 42

b.schotten@grondbalans.nl
Foto van Noortje van Egmond

Noortje van Egmond

Projectmedewerker

06-82 78 45 15

n.vanegmond@grondbalans.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Alkmaar | Middenmeer

Noortje van Egmond

06-82 78 45 15

n.vanegmond@grondbalans.nl Meer info >

Regio Middenoost

Foto van Joris van den Pol

Joris van den Pol

Regioverantwoordelijk

06-27 08 88 09

j.vandenpol@grondbalans.nl
Foto van Coen Rebel

Coen Rebel

Projectcoördinator

06-27 08 88 00

c.rebel@grondbalans.nl
Foto van Hanneke van Ginkel

Hanneke van Ginkel

Projectmedewerker

06-82 77 17 39

h.vanginkel@grondbalans.nl
Foto van Lars Streefland

Lars Streefland

Junior Projectcöordinator

06-82 96 51 48

l.streefland@grondbalans.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Almere | Bunnik | Ermelo | Nieuwegein

Coen Rebel

06-27 08 88 00

c.rebel@grondbalans.nl Meer info >

Regio Noordoost

Foto van Dirk Naberman

Dirk Naberman

Directeur Noordoost

06-83 52 30 75

dirk@grondbalansnoordoost.nl
Foto van Rick Jansen

Rick Jansen

Projectcoördinator

06-83 69 52 19

rick@grondbalansnoordoost.nl
Foto van Janneke Knobbe

Janneke Knobbe

Projectmedewerker

06-12 24 38 36

janneke@grondbalansnoordoost.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Kampen | Steenwijk | Beilen

Rick Jansen

06-83 69 52 19

rick@grondbalansnoordoost.nl Meer info >

Regio Noord

Foto van Mimmo Siligato

Mimmo Siligato

Regioverantwoordelijk

06-51 79 01 92

mimmo@grondbalansnoordoost.nl
Foto van Tamara Bol

Tamara Bol

Projectmedewerker

0521-52 19 30

tamara@grondbalansnoordoost.nl
Foto van Grondbanken

Grondbanken

Franeker | Groningen | Leeuwarden

Mimmo Siligato

06-51 79 01 92

mimmo@grondbalansnoordoost.nl Meer info >

Bedrijfsvoering

Foto van Linda Dudink

Linda Dudink

Eigenaar/bestuurder

06-27 08 88 01

l.dudink@grondbalans.nl
Foto van Wendy Stolwijk

Wendy Stolwijk

Management assistente

06-45 22 27 74

w.stolwijk@grondbalans.nl
Foto van Evelyn Praat

Evelyn Praat

Financiën

06-82 74 86 76

e.praat@grondbalans.nl
Foto van Richard Warmenhoven

Richard Warmenhoven

ICT

06-22 23 41 20

r.warmenhoven@grondbalans.nl

    Contactformulier

    Hulp of advies nodig? Stel hier jouw vraag!

    * Verplichte velden